Seriale coreene & KPOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


welcome to the kdrama and kpop forum!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
Sirena salvamar  Icon_minitimeTue Sep 05, 2023 12:07 pm by HURREM

» ceva super!
Sirena salvamar  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 4:06 am by HURREM

» Neata:))
Sirena salvamar  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:57 am by HURREM

» Za lumeee!
Sirena salvamar  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:55 am by HURREM

» here!!
Sirena salvamar  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:54 am by HURREM

» cap albastru
Sirena salvamar  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:53 am by HURREM

» Aim Speșiăăăăăl!
Sirena salvamar  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» hello!
Sirena salvamar  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» Nemesis se prezintă
Sirena salvamar  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:51 am by HURREM

Top posters
Lee Sue
Sirena salvamar  Vote_lcapSirena salvamar  Voting_barSirena salvamar  Vote_rcap 
Malitta E. Nightingale
Sirena salvamar  Vote_lcapSirena salvamar  Voting_barSirena salvamar  Vote_rcap 
RHM Tattoo
Sirena salvamar  Vote_lcapSirena salvamar  Voting_barSirena salvamar  Vote_rcap 
saga moon
Sirena salvamar  Vote_lcapSirena salvamar  Voting_barSirena salvamar  Vote_rcap 
Invader Lamu
Sirena salvamar  Vote_lcapSirena salvamar  Voting_barSirena salvamar  Vote_rcap 
Valla Alucard
Sirena salvamar  Vote_lcapSirena salvamar  Voting_barSirena salvamar  Vote_rcap 
,•’`*Tick Tock,•’♥`
Sirena salvamar  Vote_lcapSirena salvamar  Voting_barSirena salvamar  Vote_rcap 
(⊙)(⊙)
Sirena salvamar  Vote_lcapSirena salvamar  Voting_barSirena salvamar  Vote_rcap 
HURREM
Sirena salvamar  Vote_lcapSirena salvamar  Voting_barSirena salvamar  Vote_rcap 
Zsoltan
Sirena salvamar  Vote_lcapSirena salvamar  Voting_barSirena salvamar  Vote_rcap 
vizitatori
Sirena salvamar  Percent_0
Top posting users this month
No user

 

 Sirena salvamar

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Invader Lamu
Prințesă
Prințesă
Invader Lamu


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 842
Puncte : 960
Reputatie : -2
Localizare Localizare : Braila

Sirena salvamar  Empty
PostSubject: Sirena salvamar    Sirena salvamar  Icon_minitimeTue Nov 21, 2017 6:36 pm

Era o dimineata insorita pe coastele Braziliei. Zona exacta intre plajele orasului Rio de Janeiro si cateva insule micute din larg desi cunoscute de localnici si turisti erau netrecute pe harti datorita dimensiunii lor mici si nu erau prea vizitate de turisti datorita ca aveau o reputatie cam rau famata din cauza rechinilor care le dadeau tarcoale si a curentilor puternici ce forma vartejuri periculoase. Rar se incumeta cineva sa viziteze o astfel de insula riscand un eventual accident. Mai mult de atat salvamarii de pe plajele din Rio aveau o misiune in plus sa alunge rechinii care veneau de la insule spre plajele continentale.

Nery:

Innotam pe langa plajelele continentale si eram angajata ca unul dintre salvamari pentru abilitatile mele de inot rapid si faptul ca puteam comunica cu vietatile marine si mai ales ca dadea bine pentru eventualii turisti sa descopere ca una dintre fetele salvamar e de fapt o sirena reala. Aducea prestigiu plajelor din zona.
Back to top Go down
http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum
Valla Alucard
Prințesă
Prințesă
Valla Alucard


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 525
Puncte : 555
Reputatie : 0
Localizare Localizare : UK

Sirena salvamar  Empty
PostSubject: Re: Sirena salvamar    Sirena salvamar  Icon_minitimeThu Nov 23, 2017 1:01 am

In timp ce inotam printre valuri, o observ pe Nery langa plaja. Ma indrept spre ea si o salut ca si pe o sora geamana.
-Hei Nery, ce vant te aduce pe aici? Nu ne-am mai vazut de mult si iminera tare dor de tine.
Back to top Go down
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Invader Lamu
Prințesă
Prințesă
Invader Lamu


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 842
Puncte : 960
Reputatie : -2
Localizare Localizare : Braila

Sirena salvamar  Empty
PostSubject: Re: Sirena salvamar    Sirena salvamar  Icon_minitimeThu Nov 23, 2017 6:34 am

-Buna! Sunt angajata ca salvamar pe plajele din jur. Trebuie sasalvez turistii de la innec si sa alung rechinii. Apropo salvamarii umani nu prea se descurca asa bine cu rechinii. Insa sa stii ca nu am ca putere daor cantecul vrajit care ademeneste marinarii. Am si o voce stridenta pe ultraasunete. Oamenii nu sunt capabili sa o auda dar rechinii da. Si fug in larg.
Back to top Go down
http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum
Sponsored content





Sirena salvamar  Empty
PostSubject: Re: Sirena salvamar    Sirena salvamar  Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sirena salvamar
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sirena cu coada aurie
» Sirena cu coada aurie

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Seriale coreene & KPOP :: Off topic :: RPG :: Fantasy-
Jump to: