Seriale coreene & KPOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


welcome to the kdrama and kpop forum!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
Reintregind bibeloul  Icon_minitimeTue Sep 05, 2023 12:07 pm by HURREM

» ceva super!
Reintregind bibeloul  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 4:06 am by HURREM

» Neata:))
Reintregind bibeloul  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:57 am by HURREM

» Za lumeee!
Reintregind bibeloul  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:55 am by HURREM

» here!!
Reintregind bibeloul  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:54 am by HURREM

» cap albastru
Reintregind bibeloul  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:53 am by HURREM

» Aim Speșiăăăăăl!
Reintregind bibeloul  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» hello!
Reintregind bibeloul  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» Nemesis se prezintă
Reintregind bibeloul  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:51 am by HURREM

Top posters
Lee Sue
Reintregind bibeloul  Vote_lcapReintregind bibeloul  Voting_barReintregind bibeloul  Vote_rcap 
Malitta E. Nightingale
Reintregind bibeloul  Vote_lcapReintregind bibeloul  Voting_barReintregind bibeloul  Vote_rcap 
RHM Tattoo
Reintregind bibeloul  Vote_lcapReintregind bibeloul  Voting_barReintregind bibeloul  Vote_rcap 
saga moon
Reintregind bibeloul  Vote_lcapReintregind bibeloul  Voting_barReintregind bibeloul  Vote_rcap 
Invader Lamu
Reintregind bibeloul  Vote_lcapReintregind bibeloul  Voting_barReintregind bibeloul  Vote_rcap 
Valla Alucard
Reintregind bibeloul  Vote_lcapReintregind bibeloul  Voting_barReintregind bibeloul  Vote_rcap 
,•’`*Tick Tock,•’♥`
Reintregind bibeloul  Vote_lcapReintregind bibeloul  Voting_barReintregind bibeloul  Vote_rcap 
(⊙)(⊙)
Reintregind bibeloul  Vote_lcapReintregind bibeloul  Voting_barReintregind bibeloul  Vote_rcap 
HURREM
Reintregind bibeloul  Vote_lcapReintregind bibeloul  Voting_barReintregind bibeloul  Vote_rcap 
Zsoltan
Reintregind bibeloul  Vote_lcapReintregind bibeloul  Voting_barReintregind bibeloul  Vote_rcap 
vizitatori
Reintregind bibeloul  Percent_0
Top posting users this month
No user

 

 Reintregind bibeloul

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Invader Lamu
Prințesă
Prințesă
Invader Lamu


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 842
Puncte : 960
Reputatie : -2
Localizare Localizare : Braila

Reintregind bibeloul  Empty
PostSubject: Reintregind bibeloul    Reintregind bibeloul  Icon_minitimeSat Mar 25, 2017 1:37 pm

Tory:

Era o zi de primavara. Eram acasa la prietena mea si observasem un bibelou lipsa dintr-o scena. Ma schimb cu o rochita de matase a unei papusi printese, imi pun in picioare o pereche de pantofi de portelan din vitrina si un inel al prietenei mele pe post de diadema si apoi ma asez la masa in locul bibeloului lipsa, reintregind scena din bibelou. Acum asteptam sa vad ce va spune prietena mea cand va vedea cat de bine ma potrivesc in bibelou in locul figurinei lipsa.
Back to top Go down
http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum
HURREM
Insotitor
Insotitor
HURREM


Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 164
Puncte : 168
Reputatie : 0
Localizare Localizare : Việt Nam

Reintregind bibeloul  Empty
PostSubject: Re: Reintregind bibeloul    Reintregind bibeloul  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:37 am

Reintregind bibeloul  OIP
Jang Eun//domnisoara la palat


Dupa o plimbare linistitoare prin curtile palatului, ma intorc in camera mea pentru a vedea ce mai face colectia mea de bibelouri. Cand inteu in graba in camera, direct la ele ma duc. Vazand ca totul e ok, ma asez si imi veau linistita apa ca mai apoi sa trag un pui de somn pentru scurt timp. 
Back to top Go down
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
 
Reintregind bibeloul
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Seriale coreene & KPOP :: Off topic :: RPG :: Anime prg-
Jump to: