Seriale coreene & KPOP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


welcome to the kdrama and kpop forum!
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Condica de prezenta
Un Djin de Craciun  Icon_minitimeTue Sep 05, 2023 12:07 pm by HURREM

» ceva super!
Un Djin de Craciun  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 4:06 am by HURREM

» Neata:))
Un Djin de Craciun  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:57 am by HURREM

» Za lumeee!
Un Djin de Craciun  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:55 am by HURREM

» here!!
Un Djin de Craciun  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:54 am by HURREM

» cap albastru
Un Djin de Craciun  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:53 am by HURREM

» Aim Speșiăăăăăl!
Un Djin de Craciun  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» hello!
Un Djin de Craciun  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:52 am by HURREM

» Nemesis se prezintă
Un Djin de Craciun  Icon_minitimeSun Jan 02, 2022 3:51 am by HURREM

Top posters
Lee Sue
Un Djin de Craciun  Vote_lcapUn Djin de Craciun  Voting_barUn Djin de Craciun  Vote_rcap 
Malitta E. Nightingale
Un Djin de Craciun  Vote_lcapUn Djin de Craciun  Voting_barUn Djin de Craciun  Vote_rcap 
RHM Tattoo
Un Djin de Craciun  Vote_lcapUn Djin de Craciun  Voting_barUn Djin de Craciun  Vote_rcap 
saga moon
Un Djin de Craciun  Vote_lcapUn Djin de Craciun  Voting_barUn Djin de Craciun  Vote_rcap 
Invader Lamu
Un Djin de Craciun  Vote_lcapUn Djin de Craciun  Voting_barUn Djin de Craciun  Vote_rcap 
Valla Alucard
Un Djin de Craciun  Vote_lcapUn Djin de Craciun  Voting_barUn Djin de Craciun  Vote_rcap 
,•’`*Tick Tock,•’♥`
Un Djin de Craciun  Vote_lcapUn Djin de Craciun  Voting_barUn Djin de Craciun  Vote_rcap 
(⊙)(⊙)
Un Djin de Craciun  Vote_lcapUn Djin de Craciun  Voting_barUn Djin de Craciun  Vote_rcap 
HURREM
Un Djin de Craciun  Vote_lcapUn Djin de Craciun  Voting_barUn Djin de Craciun  Vote_rcap 
Zsoltan
Un Djin de Craciun  Vote_lcapUn Djin de Craciun  Voting_barUn Djin de Craciun  Vote_rcap 
vizitatori
Un Djin de Craciun  Percent_0
Top posting users this month
No user

 

 Un Djin de Craciun

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Invader Lamu
Prințesă
Prințesă
Invader Lamu


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 842
Puncte : 960
Reputatie : -2
Localizare Localizare : Braila

Un Djin de Craciun  Empty
PostSubject: Un Djin de Craciun    Un Djin de Craciun  Icon_minitimeSun Jan 10, 2016 9:14 am

Jasmine:

Era in timpul sarbatorilor de iarna, atunci cand un magazin de artefacte, scosesese la vanzare o lampa magica din aur, atat de mica incat putea incapea in poseta unei fete, fiind cam cat o pudriera.
Acum dua ce eu ma ocupasem dedecoratii, interiorul lampii arata precum iatacul unei printese, decorat fastuos pentru sarbatorile dei arna. Aveam chiar si un micut brad artificial de jcuarie. Uitandu-ma in sus, catre luminatorul alcatuit din oglinzi observ ca flacara lampii era aprinsa, ceea ce imi lumina micuta camera.
Desi nu puteam vedea n exterior, puteam auzi glasuri si puteam simti ori de cate ori se punea mana pe lampa mea, insa niciodaa nu primisem semnalul de a iesi. Doar mici cutremure si vocea vanzatorului care prezenta lampa clientilor. E asteptam ca lampa sa fie vanduta si speram unei fete care sa o transporte in poseta pana acasa si apoi sa reusim sa devenim cele mai bune prietene. pobabil ca acum in preajma Cracunului, mi se va indeplini dorinta.
Back to top Go down
http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum
saga moon
moderator
moderator
saga moon


Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 932
Puncte : 952
Reputatie : 2
Varsta : 34
Localizare Localizare : Bucharest

Un Djin de Craciun  Empty
PostSubject: Re: Un Djin de Craciun    Un Djin de Craciun  Icon_minitimeMon Sep 09, 2019 12:30 pm

Se apropie Craciunul cu pasi incetiniti, iar afara parca se aud glasuri de copii care se bucurau de prima zapada.

Sent from Topic'it App
Back to top Go down
http://majesticrpg.forumgratuit.ro/
 
Un Djin de Craciun
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Seriale coreene & KPOP :: Off topic :: RPG :: Anime prg-
Jump to: